Peipsiääre Vallavolikogu komisjonid

7.12.17

REVISJONIKOMISJON

esimees Sirje Leini, e-post sirjelei@gmail.com , tel (+372) 518 9935

Liikmed: veel valimata

 

EELARVEKOMISJON

esimees Andu Tõrva, e-post veskimae11@hot.ee , tel (+372) 518 3641

aseesimees Viktor Filippov, e-post vik.fil72@gmail.com  , tel (+372) 5698 9859

Liikmed:

Ingrid Katsan, e-post ingrid@varavald.ee  , tel (+372) 5341 3934

Kalmar Raudsepp, e-post kalmar@alatskivi.ee , tel (+372) 515 4875

Endla Vaarend, e-post vaarende@gmail.com , tel (+372) 5905 3888

Meelis Mõisa, e-post meelismoisa@gmail.com  , tel (+372) 511 9796

Küllike Kuusik, e-post Kullike.Kuusik@rmk.ee , tel (+372) 503 8556

 

SOTSIAALKOMISJON

esimees Malle Hilpus, e-post kallasteapteek@gmail.com , tel (+372) 526 2796

aseesimees Grete-Stina Haaristo, e-post gretestina@gmail.com , tel (+372) 5828 1217

Liikmed:

Rutt Pirk, e-post rutt@alatskivi.ee , tel (+372) 502 5231

Vaike Torokvei, e-post vaike@varavald.ee  , tel (+372) 5669 3734

Ingrid Katsan, e-post ingrid@varavald.ee , tel (+372) 5341 3934

Eha Saar, e-post eha@pala.ee  , tel (+372) 5390 1252

Janno Tomson, e-post jannotomson@hot.ee  , tel (+372) 503 4729

Faina Savostkina, tel (+372) 504 7913

 

ARENDUS- JA KESKKONNAKOMISJON

esimees Sven Särki, e-post sven@lossirestoran.eu , tel (+372) 511 8499

aseesimees Romet Villemson, e-post romet12@icloud.com  , tel (+372) 5346 5188

Liikmed:

Dmitri Tsurkan, e-post dmitri.tsurkan@gmail.com , tel (+372) 5800 5849

Maimu Arro, e-post maimu@alatskivi.ee , (+372) 5340 2169

Aivar Ots, e-post stoaivar@hot.ee , (+372) 5692 4385

Küllike Kuusik, e-post Kullike.Kuusik@rmk.ee  , (+372) 503 8556

 

MAJANDUSKOMISJON

esimees Haibula Zirkilov, e-post haibulazirkilov2009@hotmail.com , tel (+372) 555 569 788

aseesimees Sirje Leini, e-post sirjelei@gmail.com , tel (+372) 518 9935

Liikmed:

Leonid Fjodorov, tel (+372) 5190 8319

Toomas Pekk, e-post warnja@mail.ee , tel (+372) 5684 8860

Alo Vadi, e-post alo.maagrupp@gmail.com , tel (+372) 521 7945

Martin Tens, e-post tensmartin@gmail.com , tel (+372) 5345 7099

Meelis Pärna, e-post meelis80@gmail.com , tel (+372) 5646 9949

Kalmar Raudsepp, e-post kalmar@alatskivi.ee , tel (+372) 515 4875

Reigo Põdersalu, e-post reigo.podersalu@hotmail.com , tel (+372) 5349 4566

 

SPORDI- JA KULTUURIKOMISJON

esimees Reigo Põdersalu, e-post reigo.podersalu@hotmail.com , tel (+372) 5349 4566

aseesimees Tarmo Leini, e-post tarmoleini@gmail.com , tel (+372) 513 8764

Liikmed:

Priit Allikivi, e-post priit@alatskivi.ee , tel (+372) 5304 6113

Madis Avi, e-post kaarli@neti.ee , tel (+372) 509 1055

Lilli Tarakanov, e-post lillitaraknov@gmail.com , tel (+372) 5662 3980

Ljubov Raimla, e-post ljuba@pala.ee , tel (+372) 5623 9091

Haibula Zirkilov, e-post haibulazirkilov2009@hotmail.com , tel (+372) 504 1491

 

HARIDUSKOMISJON

esimees Grete-Stina Haaristo, e-post gretestina@gmail.com, tel (+372) 5828 1217

aseesimees Külli Must, e-post must.kylli@gmail.com, tel (+372) 5740 0987

Liikmed:

Malle Weinrauch, e-post malle@pala.ee tel (+372) 504 9828

Mikk Kirikal, e-post alatskivi.kunstidekool@gmail.com, tel (+372) 516 8059

Jelena Lavrova, e-post laena@inbox.ru, tel (+372) 5559 6794

Rein Schihalejev, e-post rein.schihalejev@varakool.edu.ee, tel (+372) 512 0644